Drastan
2026.05.21. 19:08Szeretném, ha lenne egy még magasabb elismerés, mint a "tökéletes", amit neked adhatnék!
AliceWhitey2026.05.24. 12:09
💋💋💋💋
Julien13
2026.04.09. 11:05Que dire: Alice, te szentté avattál engem.
Elvarázsoltál, elcsábítottál.
Imádom, amikor együtt vagyunk, te egy rendkívüli nő vagy.
Egy órán át voltunk együtt: milyen csodálatos pillanat ❤ ️
Sok beszéltünk, és nagyon tetszel nekem.
Nagyon szerettem, hogy ez soha nem ért véget, haha.
Nagyon sokat gondolok rád. ❤️❤️
AliceWhitey2026.04.10. 11:18
nagyon aranyos!💜
Drastan
2026.04.05. 16:40Csodálatos vagy! 🙂
AliceWhitey2026.04.06. 6:27
😏😏😏
Julien13
2026.03.23. 9:56Alice, te nagyon sokat jelentesz nekem, gyönyörű vagy, elbűvölő, nagyon kedves, hatalmas a szíved ❤ ️
Nagyon szeretnék minden nap veled lenni. Nagyon sokat jelentesz nekem, elárasztod a gondolataimat.
Remélem, hogy egyszer majd meg tudlak ölelni és megcsókolni 🤭 .
Maradj olyan, amilyen vagy, Alice, szeretem, ahogy elvarázsolsz (és működik). Szeretlek a közelben látni ❤ ❤ .
Remélem, hogy amit én irántad érzek, azt te is velem fogod érezni. ❤️
AliceWhitey2026.03.24. 8:52
💘💕💕💕💗💙💚💚💛💞🖤💜💞💟💟🖤💖💗💙
cj6991
2026.03.06. 13:43Nagyon szép a kert.
AliceWhitey2026.03.17. 6:47
😍😍😍
Drastan
2026.02.15. 12:57Ez elképesztő! Remélem te is jól szórakoztál!
AliceWhitey2026.02.16. 6:47
👄👄👄
tibo332464
2026.01.15. 12:26Egy tökéletes swwet t cuuuute bibo
AliceWhitey2026.01.15. 12:30
Jól éreztem magam a műsorban veled is)
Funstuffguy85
2026.01.05. 7:39Meglopta a hamis színészkedést
AliceWhitey2026.01.05. 7:46
Azt írja a bio oldalamon, hogy félénk modell vagyok, és már a show elején figyelmeztettelek, hogy nem szeretem a gyors show-kat, szomorú, hogy nem tudtunk jó show-t csinálni.
xede
2025.12.30. 8:09- Szuper.
Sebounete
2025.12.01. 13:25Ne csinálj semmit! Futás.
rockinmadchad666
2025.11.24. 7:47Érdekes. Forró, mint a fasz, és makacs. De azt hiszem, ő elég félelmetes.
AliceWhitey2025.11.25. 10:47
Köszönöm szépen! 🙂
romeoxxxx
2025.06.23. 8:17Jól éreztem magam vele
AliceWhitey2025.06.23. 8:18
Nem tudok franciául, de remélem ez valami jó!)😅